عرضه اولیه آبادا

 

عرضه اولیه آبادا حداکثر سهمیه هر سهم 200عدد

شرکت تولید نیروی برق آبادان

قیمت هر سهم 15500ریال

چهارشنبه 1 مرداد 99


 

سهام تخصیص یافته رافزا

 

در جریان عرضه اولیه شرکت رایان هم‌افزا به هر کد معاملاتی 6 کد تخصیص یافته است. معادل 15000 تومان.


 

لغو عرضه اولیه غزر

 

خبر فوری

کاربران گرامی عرضه اولیه زرماکارون به روز دیگری موکول شده و امروز 25 تیرماه انجام نخواد گردید. زمان بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد.


 

عرضه اولیه فردا

 

کاربران گرامی از ساعت 13 الی 17 فردا سه شنبه 24تیر 99 میتوانید نسبت به ارسال سفارش با نماد رافزا به تعداد حداکثر 20 عدد و با قیمت 25000ریال اقدام نمایید.


 

واریز سود عرضه اولیه آریا و نطرین

 

ضمن تشکر از زحمات مسولین سامانه سجام و شرکت‌هایی که با این سامانه جهت واریز سود سهام همکاری می‌کنند:


سود تقسیمی عرضه اولیه های آریا و نطرین از طریق سامانه سجام و شماره حساب اعلامی در حال پرداخت بوده و سهام‌دارانی که ثبت نام سجامی و احراز هویت خود را به طور کامل انجام داده‌اند نیاز نیست جهت دریافت سود خود به بانک مراجعه کنند.


 

عرضه اولیه جدید غزر

 

بعد از شرکت رایان هم‌افزا نوبت به زرماکارون رسید. ظاهرا با شروع به کار وبسایت تخصصی اخبار عرضه اولیه تعداد عرضه های اولیه نیز افزایش پیدا کرده است.

در روز چهارشنبه این هفته مورخه ۲۵تیرماه سال ۱۳۹۹، سهام شرکت زرماکارون با نماد غزر به روش بوک بیلدینگ عرضه خواهد شد. هر کد حقیقی و حقوقی می‌تواند حداکثر ۱۵۰ سهم در بازه قیمتی ۳،۷۷۵ تا ۳،۹۷۵ تومانی ثبت سفارش انجام دهد که حداکثر نقدینگی مورد نیاز برای آن ۵۹۶،۲۵۰ تومان خواهد بود. در صورتی‌که ۴،۵۰۰،۰۰۰ کد مشارکت داشته باشند به هر کد حدودا ۳۵ سهم معادل ۱۴۰،۰۰۰ تومان تخصیص می‌یابد. مقرر بود این عرضه اولیه در ماه قبل انجام شود که با توجه به افشای اطلاعات الف این شرکت و افزایش قیمت ماکارونی به تعویق افتاد.


 

عرضه اولیه رایان هم افزا

 
برای سه شنبه این هفته یک عرضه اولیه جدید با نماد رافزا ارائه خواهد شد که البته نقدینگی چندانی نیاز ندارد. در عرضه اولیه رایان هم‌افزا «رافزا» در روز سه‌شنبه ۲۴ تیرماه 99 حداکثر سهمیه هر کد ۲۰ سهم است و دامنه قیمتی آن به ۲۴۵۰ تا ۲۵۰۰ تومان می‌رسد. بنابراین نقدینگی مورد نیاز برای مشارکت در این عرضه اولیه حداکثر ۵۰ هزار تومان است.پیش بینی مبلغ مورد نیاز خرید عرضه اولیه سهم رافزا در روز سه شنبه 99/04/24 در صورت استقبال
حداکثر مبلغ خرید برای 20 سهم: 502/270 ریال
درصورت استقبال  3 تا 5 میلیون نفر: تعداد 5 تا 8 سهم به هر کد(حدود 13 هزار تا 21 هزار تومان)
سعی کنید در صورت تمایل به خرید از امروز حسابتان شارژ باشد زیر ممکن است بخاطر ترافیک بالا، با مشکل مواجه شوید.
، 13 درصد از سهام "رافزا" معادل 26 میلیون سهم با حداکثر سهمیه هر فرد حقیقی و حقوقی 20 سهم با دامنه قیمت 2450 تا 2500 تومانی هر سهم به عموم واگذار خواهد شد. همچنین دو درصد دیگر معادل 4 میلیون سهم روز شنبه 28 تیر با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می گیرد.
براین اساس، زمان سفارش گیری سهام "رافزا"روز سه شنبه 24 تیر از ساعت 13 تا 17 اعلام شده، مدیر عرضه شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا و متعهدین خرید تامین سرمایه لوتوس پارسیان و تامین سرمایه امید هر کدام به میزان 33.33 و 16.67 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه هستند.


 

جدیدترین اخبار از عرضه اولیه های جدید

 
همراهان عزیز، در این وب‌سایت به معرفی عرضه اولیه های جدید، تحلیل و بررسی و ارائه آخرین اخبار در خصوص زمان عرضه، مبلغ نقدینگی مورد نیاز پرداخته خواهد شد. برای اولین هفته یک عرضه اولیه جدید در پیش داریم. همراه ما باشید.